Корпусні меблі

Корпусні мебліЛаскаво просимо на сайт, як ви вже здогадалися, вашій увазі пропонуються корпусні меблі власного виробництва, призначені для дому та офісу.

Шафи-купе, кухні, дитячі, гірки, передпокої, спальні, комп'ютерні столи та багато іншого. Меблі виготовляються виключно під замовлення з урахуванням побажань і можливостей клієнта. Як немає в світі двох абсолютно однакових людей, так і в меблях кожен замовник намагається реалізувати саме свої побажання і особливості.

Перше знайомство, як правило, починається з телефонного дзвінка. Будь ласка, завжди раді надати консультацію з меблів і відповісти на всі питання, що цікавлять.

Навіть в телефонному режимі Ви можете дізнатися орієнтовну вартість виробу, який хотіли б у нас замовити. Якщо ціна підходить: якраз та сума, яку планували витратити на придбання нових меблів, Ви можете оформити заявку і запросити на заміри дизайнера.

Зателефонувати і домовитися про час Ви можете з дизайнером особисто.

Дизайнер на місці, як лікар, вислухає всі Ваші пропозиції та побажання, зніме виміри і порекомендує найоптимальніше рішення, а також порадить матеріали і комбінації кольорів.

Коли на комп'ютері буде готовий проект Ваших майбутніх меблів, чекаємо Вас в гості за адресою: вул. Алмаатинська, 8 салон "Меблi на замовлення." У салоні представлені виставкові зразки меблів, Ви також зможете побачити сам процес підготовки і складання корпусних меблів. Виробництво знаходиться тут же. Виготовляючи корпусні власні меблі, ми надаємо послугу порізки і кромкування ДСП (верстати: Altendorf-F45, Brandt-340) т.566-97-74 (порізка).

Після того, як Ви в салоні за допомогою консультанта виберете і грамотно скомбінуєте матеріали, а також підберете необхідну фурнітуру, розраховується остаточна вартість виробу. Для постійних клієнтів існують заохочувальні знижки (3% від до 10%). Якщо Ви вже замовляли у нас меблі, залишилися задоволені і порадили звернутися до нас друзям або знайомим, ви також отримуєте знижку і можете по-різному її використовувати:

  1. віддати знайомим,
  2. як накопичувальний бонус на своє замовлення,
  3. отримати комісійні.

Запрошуємо до співпраці дизайнерів, керівників будівельних бригад, а також менеджерів з продажу меблів.

Замовлення на виготовлення корпусних меблів оформлене. Клієнт отримує копію ескізу з розмірами і описом обраних матеріалів, вносить передоплату в розмірі 70% (на матеріали), як підтвердження отримує фінансовий документ прибутково-касовий ордер. Залежно від складності замовлення і використовуваних матеріалів корпусні меблі виготовляються в перебігу:

  • шафа-купе (без малюнків) - від 3 до 5 робочих днів;
  • шафа-купе (з малюнками) - від 10 до 15 робочих днів;
  • кухня (рамковий профіль) - від 10 до 15 робочих днів;
  • кухня (МДФ плівкове) - від 20 до 25 днів робочих.

Коли замовлення буде готове, з салону Вам зателефонують, для того, щоб узгодити час установки. Доставка, сборка и установка входять у вартість замовлення. При відсутності ліфта підйом 20 грн. - поверх. Меблі встановлені, відмінно вписалися в інтер'єр. Якість ціни вище. Клієнт доплачує решту суми, і щасливий володар отримує гарантію на виготовлені меблі - 2 роки.